Zaproś mnie

Masz pomysł na wyjątkowe wydarzenie dla kobiet, poszukujesz odpowiedniego kursu? Myślisz o zorganizowaniu zjazdu biznesowego o charakterze szkoleniowym? Napisz do nas!
Na wiele okazji


Organizujemy spotkania z kobietami w formie wykładów, sympozjów i kameralnych spotkań. Zwykle są to zajęcia dla kobiet organizowane przez urząd miasta lub urząd pracy, a także konsultacje i doradztwa jako element atrakcji podczas imprez dla pracowników lub kontrahentów. 
Czego możesz się spodziewać


Podczas spotkań opowiadamy o naszej działalności, historii powstania marki, podróżach i odkrywaniu nowych produktów. Skupiamy się nad prezentacją aktualnych trendów, na rozmowach z kobietami i odpowiedziach na ich pytania. Opowiadamy o właściwych doborach krojów do sylwetek oraz kolorach i deseniach pasujących do konkretnych typów urody.  


W trakcie eventów zapraszamy także wybrane panie do konsultacji 1:1 i na ich przykładzie dobieramy stosowne kreacje, kolorystykę i dodatki. Uczymy odpowiednio postrzegać modę. Pomagamy odkryć siebie na nowo i wprowadzić ciekawe elementy do planowanych przez panie zakupów. 


Wydarzeniu może towarzyszyć pokaz mody, prezentujący wybrane kreacje. 


W ramach eventu możemy zaprosić również specjalistów w dziedzinie fryzjerstwa i make-upu. Nasi zaufani partnerzy chętnie posłużą radą, aby dopełnić całości wiadomości o modzie i doborze stylów. 
Warsztaty Nowa Ja


Dla pewnego typu szkoleń typu „podejmowanie aktywności zawodowej na nowo” np. po urodzeniu i wychowaniu dzieci, zmiana drogi życiowej, bądź aktywność 65+ świetnie sprawdzają się metamorfozy. Możemy je zaplanować dla wybranej grupy  i przeprowadzić zajęcia motywacyjne, zaproponować odpowiedni makijaż oraz fryzurę wykonaną przez nasze wizażystki i przypieczętować je odpowiednią sesją zdjęciową. W zależności od tego do kogo skierowany jest przekaz, możemy przeprowadzić również zajęcia z podstaw prowadzenia własnej firmy i promocji.


Służymy również doradztwem w dziedzinie mody podczas wszelkich spotkań w dziedzinie beauty. Uczestniczymy jako goście w spotkaniach salonach fryzjersko-kosmetycznych i udzielamy konsultacji i porad.


Ile to kosztuje


Koszty uzgadniamy każdorazowo indywidualnie. Wszelkie ustalenia determinowane są miejscem, czasem trwania i ilością uczestników. Jeśli oczekiwania nie są sprecyzowane, po otrzymaniu niezbędnych informacji przedstawimy dwie propozycje spotkania do wyboru.


Pozdrawiamy 


Pracownia Mody Artystycznej DeVu