Pracownia Artystyczna

Tu powstawały i powstają najpiękniejsze kreacje, które odnoszą sukcesy na międzynarodowych pokazach mody, eksponowane są podczas gal, wydarzeń, niejednokrotnie przez znane i podziwiane osobistości polskiej estrady. Tu także powstanie Twoja wyjątkowa, jedyna i niepowtarzalna.

Tylko w DeVu Atelier obejrzysz na własne oczy najpiękniejsze modele wszystkich kolekcji Diany Walkiewicz. Jest  to miejsce bogate w doświadczenie, wiedzę, możliwości oraz wiele przykładowych kreacji mody ślubnej, wieczorowej i okazjonalnej.

W pracowni powstają także artystyczne projekty wzorów do naniesienia na koronki zdobione kryształami w Dubaju – samym sercu świata mody, a następnie są wszywane w kreacje Diany Walkiewicz.  Zamawiamy unikalne tkaniny z centrów modowych Europy oraz najdalszych zakątków świata. Pracujemy między innymi na materiałach sprowadzanych z Włoch, Francji a nawet Himalajów. Najpiękniejsze koronki z kolei znaleźliśmy i kupujemy w Nowym Jorku. Ręcznie malowany jedwab – o unikalności tego produktu można mówić wiele, ale najlepiej obejrzeć i dotknąć go u nas. Różnorodne dodatki zamawiamy także z Kairu. Wśród nich znajdują się dodające blasku, lśniące diamentowe kamienie. W gronie poszczególnych projektów króluje zdobnictwo z naturalnych piór. Mamy otwarte stocki do zakupu tkanin pełnych niesamowitego wzornictwa między innymi takich marek jak Versace, Dolce&Gabbana, LOUIS VUITTON,czy Philip Plain, z których następnie powstają fenomenalne pomysły i nowe modele kreacji autorstwa Projektantki. 

Specjalnie zaprojektowany ubiór może być dziełem sztuki, wywoływać oklaski, zdumienie i podziw. Kroje mogą zaskakiwać stylem, fascynować kompozycją lub zachwycać formą, barwą i dodatkami. Głowna Projektantka Diana Walkiewicz utytułowana magister sztuki projektowania, jest osobą o dużej wrażliwości na piękno. W naszej pracowni pragniemy zatem skupić się na cudownych pomysłach i wysokiej estetyce .

Dla cudownych kobiet, które zjawią się w naszym Atelier wykonamy swoiste dzieła sztuki, skrojone specjalnie dla nich, ich kształtów, koloru oczu… Przelejemy marzenia na papier , dobierzemy tkaniny, ozdoby, przygotujemy szablony i ułożymy na materiałach. Wytniemy wszystkie elementy, upniemy na manekinie, a potem zszyjemy w spójną całość. Ręcznie ozdobimy i wykończymy wszelkie detale. Będziemy pracować do momentu, w którym nie będziemy pewni, że uzyskaliśmy oczekiwany efekt, a naszym oczom ukaże się magiczna kreacja godna zamawiającej jej klientki.