Szwalnia bielizny

Bielizna to okrycie dla duszy, nie musi być widoczna, 

by otulać przyjemnością

Czym jest chemia między ludźmi. Skąd bierze się prawdziwa namiętność… Czy odważna bielizna przeznaczona jest tylko dla odważnych kobiet?

Wartość kobiety to jej wnętrze. Mężczyźni czują nasze ciepło i za to nas kochają. Jeśli kobieta żyje w zgodzie ze sobą, czuje się dobrze i emanuje miłością. Odpowiednio dobrany biustonosz, dodatki i akcenty powinny więc wiązać się przede wszystkim z komfortem noszenia, wsparciem naszej duszy i kobiecej natury. Dzięki wyselekcjonowanym ekskluzywnym tkaninom, koronkom, tiulom, i zaakcentowanym dekoltom, pielęgnujemy nasze wnętrze i czujemy się lepiej same ze sobą. Jesteśmy pewniejsze siebie i dzięki temu odważniejsze w wielu sytuacjach.. intymnych, biznesowych, czy towarzyskich.

Bielizna projektowana i szyta przez DeVu Atelier jest uwodzicielska i zmysłowa. Francuskie i włoskie koronki pachną luksusem, są kuszące, a jednocześnie nienachalne. Znajdziesz u nas elegancką bieliznę na dzień i śmiałą na zapowiedź namiętnej nocy. Odłóż rutynę do szuflady i pozwól otulić się zniewalającym w dotyku materiałem. Wyeksponuj to co masz najpiękniejsze i podkreśl kobiece kształty. Naszą bieliznę dobieramy odpowiednio do każdego rozmiaru i typu sylwetki . 

Wszystkie zasługujemy na to, by nasze ciało było odpowiednio ubrane

…byśmy czuły się uwodzicielko. 

Ekskluzywna bielizna DeVu prezentuje linie subtelnych kompletów, kuszące body, figi, wygodne i zarazem uwodzicielskie biustonosze, koronkowe stringi, gorsety modelujące sylwetkę , seksowne obroże i inne dodatki. Pobudza wyobraźnię, otula namiętnością, zapewnia komfort i podkreśla kształty. Perfekcyjne szycie i dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że bielizna jest wyjątkowo wygodna i noszona z niebywałą lekkością.

Możesz wybierać między wzorami subtelnymi i odważnymi. Modelami, które okrywają więcej lub mniej. Balansujemy między stylami, stosując przeźroczyste wstawki, koronki i wycięcia. Perfekcyjny krój sprawi, że będziesz czuła się uwodzicielsko delikatna, seksowna i ponętna. Zrób prezent swojej duszy i swojemu ciału lub pozwól zrobić prezent sobie. Podarowana bielizna to zawsze sprawdzone rozwiązanie niezależnie od okazji.

Podkreśl swoją kobiecość. Dla siebie… dla niego…