Współpraca

Masz coś wspólnego z modą lub pokrewną dziedziną? Pracujesz w branży odzieżowej, masz przyjaciół lub hobby, interesujesz się nowymi trendami estetyką w różnej sferze? Może widzisz pole do współpracy z naszą pracownią? 


Odpowiednia promocja naszej marki wymaga zaangażowania wielu osób na różnych płaszczyznach. Każdy może się wykazać. Ufamy specjalistom i często oddajemy w ich dłonie budowanie wizerunku naszych kreacji.


Stale potrzebujemy do współpracy specjalistów w dziedzinie fotografii i wideofilmowania. Szukamy dobrych fachowców, którzy potrafią pracować z ciałem, tkaninami, są kreatywni i emanują pomysłami. Potrzebujemy zdjęć produktowych oraz artystycznych przy udziale amatorskich i profesjonalnych modelek.


Zapraszamy do współpracy również make up artist, kreatywnych grafików i ambasadorów marki. Pragniemy współpracować z ludźmi, na których można polegać i powierzać odpowiedzialne zadania. Ludzi z pasją i chęcią działania. Kontaktowych i pomysłowych.


Nawiążemy współpracę z modelkami oraz dziewczynami, które dopiero rozpoczynają karierę. Dla nas najważniejsza jest naturalność i swoboda prezentacji w odpowiednio dobranym charakterze – wybieg, fotomodeling, pokazy multimedialne i telewizyjne. Śmiałość przed obiektywem, odwaga i pewność siebie to atuty konieczne. Poszukujemy nie tylko kobiet o „paryskich” kształtach. Jeśli posiadasz powyższe cechy, ale posturą, rozmiarem i osobowością wyrastasz poza schematy, prześlij nam swoje zdjęcia i opis. Jesteśmy otwarci na różną formę współpracy. 
Zainteresowanych rosimy o kontakt na adres mailowy biuro@devu.com.pl lub pod numerem telefonu 795692513 
Zapraszamy 


Pracownia Mody Artystycznej DeVu